Telefon: +90 352 290 88 45 | Mail: info@ankayyalitim.com

Kurumsal

Su yalıtımı, çatı yalıtımı, tünel yalıtımı, temel yalıtımı ve daha fazlası bizimle çözüme kavuşuyor.

Hakkımızda

1995 yılından bu yana polimer sektöründe Türkiye ve dünyaya en kaliteli ürün ve hizmet sunmaya devam ederken çalışmalarımıza yeni şirketimiz Ankay Yalıtım ile devam etmeye karar verdik.Ankay Su Yalıtım Plastik San. Tic. LTD ,Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde Su yalıtım membranı üretmek üzere hizmete açılmıştır.

Ankay Yalıtım olarak PVC membran üretiyoruz.Havuz ve içme suyu depoları için antibakteriyel ürünler,çatı ve temel için mukavemeti yüksek donatılı su yalıtım membranları üretiyoruz.

Sektörde öncü,çok değerli şirketlerle çalışıyor,kendimize değer katarak gelişiyoruz.Hem yurt içi,hem yurt dışı satışlarla su yalıtım sektöründe güçlü bir marka olma yolunda ilerliyoruz.

Ürünlerimizin kullanım alanları çatı,tünel,temel,içme suyu depoları,havuzlar,ıslak zeminler,teras,balkon,metrolardır.

Profesyonel, neşeli, genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla güçlükleri aşarak bütün dünyada ve Türkiye'de, neredeyse her yere verdiğimiz hizmetle gurur duyuyoruz.

Vizyon

Sektörünün yenilikçi firması

Yalıtım sektöründe evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek izolasyon markası haline gelmek, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden yenilikçi bir şirket olmak, yalıtım sektöründe güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunmak, hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak.

Misyon

Sektöre değer katan şirket

Yalıtım sektöründe iş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak, yalıtım sektörüne yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak.

Yalıtım da çözüm ortağınız

Ankay su yalıtım yapılardaki suya maruz kalan kısımları suyun zararlı etkilerinden koruyacak çözümler sunar. İletişim